Informace o možných problémech

CSS2

Použité CSS styly vyžadují novější verze prohlížečů. Pokud Vám nevyhovuje Internet Explorer, doporučuji Mozillu. Funkční alternativu pro starší prohlížeče jsem zatím nevytvořil. Záleží pouze na Vašem zájmu.

Kódování češtiny UTF-8

Toto kódování by mělo zajistit snadnou přenositelnost mezi počítačovými platformami. Jde však o poměrně novou záležitost a její podpora nemusí být vždy optimální. Pokud se vyskytnou nějaké problémy, mohu připravit i variantu v ISO 859-2.

Rozlišení monitoru

Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024*768, ale jejich funkčnost byla odzkoušena i pro rozlišení 800*600. Úpravy pro nižší rozlišení by vyžadovaly více času.V případě zájmu je možné přidat optimalizaci pro 640*480.

Známé problemy

Netscape ani ve verzi 7 plně nepodporuje všechny styly. Problémy mu dělá hlavně procentualní zadávání velikosti.
Řešení : neznám ( přejít na Mozillu, která je mnohem lepší).

Opera

Jedná se o velmi dobrý prohlížeč, s horší podporou javascriptu. Nefunguje tudíž vnořené menu Ubytování. Lze obejít kliknutím na odkazy v přehledu. Protože není rozšířená natolik jako Mozilla a jejich podpora CSS2 se mírně lišší, některé stránky v Opeře nevycházejí příliš hezky. Jde o mojí neznalost "hacku" pro Operu či Mozillu.

Javascript

Některé funkce vyžadují zapnutou podporu javasriptu. Jedná se především o fotogalerii, kde s vypnutým javascriptem neuvidíte nic.

Ostatní prohlížeče

Stránky jsou funkční v MSIE 6, Opeře 7.03 a Mozille 1.3. V Netscape 7 jsou velké problémi, hlavně u prvních dvou stránek. Jiné prohlížeče nevlastním a tak mi nezbývá, než doufat. Přivítám veškeré informace o (ne)funkčnosti stránek, či jiné podněty.