Itálie 2008 - Rosolina Mare


 

Turistické středisko v deltě řeky Pád, 70km jižně od Benátek, je výbornou volbou pro všechny, kdo hledají klidnější místo s dobrou úrovní služeb.
Rosolina Mare se může pochlubit nejen širokými písčitými plážemi, ale také krásným okolím, které tvoří piniové háje a množství další zeleně. Na okraji městečka je botanická zahrada, kde si můžete vychutnat krásu původní italské přírody.
Více než 8km dlouhá písčitá pláž dosahuje šířky až 100m, vstup do moře je pozvolný a bezpečný i pro malé děti či neplavce. K dispozici je veřejná pláž (bez služeb a poplatků) nebo privátní pláž s veškerým servisem.
V místě je mnoho restaurací, kaváren, obchodů, diskotéka a během sezóny žije centrum typickou atmosférou přímořského letoviska. Velkou výhodou je však možnost bydlení mimo centrum v naprostém klidu a blízkosti moře.
V každém případě jde o skvělé východisko pro výlety do blízkého okolí. Můžete navštívit Benátky, Padovu (70km), Ravenu (95 km), nebo Ferraru (85km).

Doporučujeme: vlastní povlečení.

Sport a zábava: středisko nabízí různé sportovní a kulturní aktivity, diskotéky a jiné vynikající podmínky zejména pro cykloturistiku a aerobic. Možnost zapůjčení jízdních kol, kolečkových bruslí, pronájmu tenisových kurtů, jízdy na koni a pod.

Pláže: mezi placenými plážemi je rozmístěno celkem 7 velkých pláží , které jsou zdarma.Můžete si tam přinést cokoli, ale nemají sociální zařízení.
Na placených plážích si musíte zapůjčit alespoň 1 slunečník (4 Euro na den) nebo lehátko (2,5 Euro na den) Platí se u vchodu na pláže. Průchod skrz placené pláže je povolen zdarma.

Výlety:

út San Marino 550 Kč/osoba

út Ravena 400 Kč/osoba

út - čt. Mirabilandia (zábavní park) cca 1000 Kč/osoba včetně vstupenky

st Benátky (ranní,večerní) 400 Kč/osoba

čt Chioggia (velký trh)200 Kč/osoba

čt Acquaparco 450 Kč/osoba včetně vstupenky

Děti bez nároku na sedadlo jezdí zdarma.      Vše je možné platit i v Euro.      Doprava v italském luxusním autobusu s českým průvodcem.

Vlastní doprava

Přes Rakousko: Linz, Salsburg,Viltach, Udine, Mestre - směr Ravena, Chioggia, Rosolina Mare.
Přes Německo:
München, Innsbruck, Brenner, Bolzano, Trento, Verono, Vieenza, Padova, Mestre - směr Ravena, Chioggia, Rosolina Mare

Příjezd:SOBOTA 11:00 – 19:30

Odjezd:SOBOTA do 10:00

Cena zahrnuje:Pronájem celého apartmá nebo vilky včetně všech místních poplatků, spotřeby vody, elektřiny a plynu, služby českého průvodce.