TIPO A
Apartmá v residenci s bazénem, l ložnice - max. 3 postele, koupelna, obývací pokoj, kuchyň, rezervované parkoviště, na pláž cca 200m, do centra 350m.

TIPO A1
Apartmá v domě, l ložnice - max. 3 postele, koupelna, obývací pokoj, kuchyň, balkon, rezervované parkoviště. Apartmán je umístěn v centrální zóně, na pláž 350m.

TIPO B
Apartmá v domě, 2 ložnice, 4 postele, obývací pokoj, kuchyň, koupelna, balkon, rezervované parkoviště. Apartmá je umístěno v centrální zóně, na pláž 350m.

TIPO B1
Residence pro více rodin. Apartmá má 2 ložnice, 4 postele, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, balkon nebo venkovní sezení, rezervované parkování, na pláž 300m, do centra 200m.

TIPO D
Rezidenční komplex s bazénem a dětským bazénkem pro 4 osoby. Jedna ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby. Vybavená kuchyňka, soc. zařízení, balkón + terasa s předzahrádkou. Jedno parkovací místo. Pláž 150 metrů, centrum 800 metrů.

TIPO D1
Residence pro více rodin. Apartmá má 2 ložnice, max. 6 postelí (2+4), obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, balkon, parkoviště, venkovní sezení, na pláž 200m, do centra 450m.